Онлайн-публікація Creating Ruin запущена у 2018 р. у співпраці з Reading International та його програмною кураторкою Сюзанною Клаузен.Creating Ruin – колекція робіт художників і художниць, дослідників і дослідниць, зосереджених на питаннях минулого, для яких архів є критичною мистецькою формою. Creating Ruin – зібрання автентичного та симульованого матеріалу, яке водночас є рефлексією над способами збирання й прочитування культурних архівів. Creating Ruin налаштовує на дискусію щодо зв’язку творчої дії та насилля – одночасності реконструкції та конструювання минулого і теперішнього.


Creating Ruin – відкрита до публікацій та пропозицій співпраці онлайн-платформа

Якщо у вас є готові або у процесі підготовки дослідницькі есе, художні роботи, мистецькі архіви, архіви виставок-досліджень і ви вважаєте, що вони мають бути розміщені на онлайн-платформі Creating Ruin, надсилайте їх Метод Фонду.

Роботи/есе розглядаються кураторською командою Creating Ruin. Матеріали мають враховувати формат показу онлайн, відповідати проблематиці сайту, не бути комерційними.

Creating Ruin – платформа, кураторська команда якої працює, на ініціативних засадах. Наразі ми можемо забезпечити авторський гонорар у межах тематичних семінарів Creating Ruin. На участь у семінарах оголошується open call.

Щоб запропонувати проект/есе на сайт Creating Ruin поза open call потрібно надіслати матеріали на скриньку methodfund@gmail.com

- CV або резюме;

- опис художньої роботи, архіву, деталі та зображення у форматі pdf / або теоретичне есе у форматі doc (розмір усіх файлів до 2МB).

- заповнити форму

Із запитаннями звертайтеся за адресою: methodfund@gmail.com